Przeprowadzka - zbiory orientalne i węgierskie

Termin: 10.09.2020

Przeprowadzamy się z Al. Mickiewicza 3 do odnowionego Dużego Paderevianum

10 września 2020 rozpocznie się przeprowadzka zbiorów bibliotecznych z Al. Mickiewicza 3 oraz z Biblioteki Jagiellońskiej (gdzie była przechowywana duża część zbiorów orientalistycznych). Nowe miejsce i nowa siedziba tego księgozbioru to parter Collegium Paderevianum przy Al. Mickiewicza 9.

Przeprowadzone zostaną również zbiory węgierskie.

Ponieważ nie udało się zakończyć przeprowadzki do końca września otworzymy dostęp do zbiorów orientalnych tylko w ograniczonym zakresie. 1 i 2 października (czwartek i piątek) organizujemy dyżury w godz. 13.00-15.00 w nowej siedzibie, tj. Collegium Paderevianum, Al. Mickiewicza 9. Zapraszamy, będzie można załatwić wszystkie bieżące sprawy. Obowiązuje w dalszym ciągu zamawianie książek (adres biblioteka.filologia@uj.edu.pl), prosimy czekać na potwierdzenie z naszej strony, że książki są przygotowane, bo na razie nie mamy dostępu do całego księgozbioru.

Dodatkowo książki można zawsze zwracać w Paderevianum pod drugiej stronie hallu, czyli tam gdzie są zbiory angielskie, germańskie itp.

Biblioteka przy Al. Mickiewicza 3 będzie nieczynna od 10 września do (prawdopodobnie) końca września.
Data opublikowania: 01.09.2020